WEBER.PRİM TG 5 ASTAR 5 KG

WEBER.PRİM TG 5 ASTAR 5 KG


WEBER.PRİM TG 5 ASTAR 5 KG
 

Tanımı:
Akrilik dispersiyon esaslı, tek bileşenli aderans astarı. 

 

Avantajları: 
Tek bileşenli-Kullanıma hazır.- Ahşap zeminleri yapıştırıcının neminden koruma özelliği.-Seramik üzeri seramik uygulamalarında yüzey mukavemetini destekleme. Uygulama alanı:
Tüm tadilatlarda, seramik yapıştırma harçları öncesinde yüzey aderansını arttırmak amacıyla astar olarak kullanılır.

 

Uygulama yüzeyleri: 
İç ve dış mekan duvar; - Her türlü seramik kaplama, - Boyalı yüzeyler (akrilik veya alkid esaslı). -İç ve dış mekan zemin; - Her türlü seramik kaplaması - Sert vinil döşemeler - Ahşap - Metal - Diğer tüm uygulama yüzeyleri için bize danışın. Uygulama sınırı:
 Alçı sıva, alçı levha ve alçı blok üzerine uygulanmaz. -Sürekli ıslak ve nemli yüzeylerde uygulanmaz.

 

Yüzey hazırlığı: Yüzey temiz, kuru, düzgün ve sağlam olmalıdır. - Yüzeydeki alçı, boya, tutkal, yağ, çimento artıkları tamamen temizlenmelidir. -Yüzey su ile yıkanıp, kurumaya bırakılmalıdır. -Ahşap ve parke yüzeylerde bulunan vernik, balmumu ve benzeri kalıntılar kazınarak ve hatta sistre yapılarak temizlenmelidir. Yüzey tozdan arındırılmalıdır.
 

Uygulama:
 weber.prim TG 5, inceltilmeden homojen hale gelinceye kadar karıştırılır. weber.prim TG 5, posteki rulo veya fırça ile tüm yüzeye eşit kalınlıkta uygulanmalıdır.

 

Tüketim: 100-110 ml/m 2 (1 mm kalınlık için). 
 

 Ambalaj: Net 4,2 lt (5 kg) kovada. Net 0,85 lt (1 kg) kovada (1 kolide 5 adet bulunur).
 

Renk:
Pembe.

 

Uygulama aletleri: Posteki rulo, fırça.
 

Raf ömrü:
Rutubetsiz ve kuru ortamlarda üretim tarihinden itibaren 1 yıldır. Kullanılmadığı durumlarda ambalajların ağzı sıkıca kapatılmalıdır.

Benzer Weber