Kurumsal

1990 yılında Rize-Ardeşen Bölgesinde Kaçkar Gıda Sanayi olarak bölgede hizmete başlayan oluşumumuz, inşaat sektörüne ilk defa 2002 yılında yap-sat projesi ile adım atmıştır. 2005 yılında 100 m²'lik perakende satış mağazası ile Kaçkarlar İnşaat adı altında toplanmıştır. Kuruluş yılından itibaren genç ve dinamik çalışma ekibi ile sürekli büyüyerek birçok başarılı projeler gerçekleştiren Kaçkarlar İnşaat, 2015 yılı itibari ile 7500m²'lik alanda, perakende, depo, teşhir mağazaları ve sevkiyat araçları ile bölgeye hizmet vermektedir. Karadeniz bölgesinde birçok markanın da distribütörlüğünü   üstlenmektedir.

İnşaat sektöründe bölgemizde kaliteli hizmet sunmak için varız. Müşteri beklentilerini ve memnuniyetini yeni ürünlerle zamanında ve sağlıklı olarak karşılamak temel görevimizdir. Müşteri çıkarlarını koruyarak bünyemizde bulundurduğumuz markaların ürünlerini Kaçkarlar İnşaat güvencesi ile en uygun şekilde hedef kitlemize ulaştırarak modern yaşam alanlarının oluşturulması için çalışmaktayız.

Kaçkarlar İnşaat geniş ürün yelpazesi ile bölge ihtiyaçlarını karşılarken, yeni ürünlerin tanıtımı ve uygulaması ile ilgili bilgilerin seminerlerle ustalara aktarılmasını sağlamaktadır. Çalışma ekibi ile beraber sosyal projelerde de yer alan kuruluşumuz, Doğu Karadeniz bölge kültürünün yaşatılmasına önem vermektedir. Bölge standartlarını yükselterek, teknolojik yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olup, bölgesel olarak kurumsallaşmayı ve finansal açıdan güçlü bir yapıyla bölgemize dinamik bir enerji sunmayı amaçlamaktadır.

Bölgesinde sektörün öncülerinden olan firmamız sürekli gelişimini sürdürerek yeni yatırımlara imza atmıştır. 2016 yılında farklı tasarımlardaki ürün gruplarının hâkim olduğu, konseptiyle Ardeşen’de bir ilk olma özelliği taşıyan showroom mağazacılık anlayışı ile fark katmıştır.

 Yapı sektöründe lider birçok markanın da bayiliğini sürdüren firmamızın iş ortakları arasında NG Kütahya Seramik, Weber, Kalde, Kabinet, Formina, Orka, E.C.A, Say-çelik, Jotun Boya, Delta, Deppot/Duxxa gibi birçok marka bulunmaktadır.

Ayrıca ürün grupları ve kampanyaları ile fark yaratan e-ticaret sistemine geçilerek müşterilere kolay imkanlar sunmaktadır.

Bizler ekonomisi güçlü bir ülke hayal ediyor ve bu yolda üstümüze düşen görevi yerine getirmeye gayret ediyoruz. Bu amaçla çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.