SARI TRAVERTEN ESKİTME
SARI TRAVERTEN ESKİTME

SARI TRAVERTEN ESKİTME


SARI TRAVERTEN ESKİTME

 

Sade ve şık tasarım arayanlara… sarı traverten döşeme ve kaplama için uygun olup; koyu kahverengi renk tonları, sarı traverten mozaik, söve, lavabo vb. gibi Delta Taş Koleksiyon ürünleriyle kombine edilebilir.

Eskitme, Fırçalı, Kumlamalı Olarak 15,2×30,5 – 40,6×61 – 61×61 cm ölçülerinde üretim yapılmaktadır.

AÇIKLAMA

Sarı Traverten Eskitme

Sarı traverten; Delta Stone Collections Traverten koleksiyonun en dikkat çekici üyelerinden biridir. Klasik traverten döşeme, noce traverten döşeme ve kaplama ürünlere bant veya kombine olarak kullanılabileceği gibi, tek başına da kullanılabilmektedir.

Yerli Sarı Traverten Ocakları, Sivas traverten ocakları, Uşak traverten ocakları, Denizli traverten ocakları, Elazığ traverten ocakları, Karabük traverten ocakları bölgelerinde çıkmaktadır. Bu Traverten ocaklarının verimliliğinin düşük oluşu, renk seleksiyonlarının çokluğu ve zorluğu, verimliliği düşürmektedir.

Sarı Travertenler eskitme, honlu mat cilalı, cilalı, kenar kırma fırçalı, kumlu, kumlu patinato (fırçalı), mucarta (çekiçleme), patlatma, yüzey bitiş şekillerinde işlenebilmektedir. Kalınlık olarak 1,2 cm, 2 cm, 3 cm standart kalınlıklarda ve isteğe göre özel masif olarak da üretilmektedir. Ölçü olarak 1,2×30,5×61 cm, 1×30,5×30,5 cm, 1,2×40,6×40,6 cm, 1,2 french (opus) pattern set ölçü cm, 1,2×45,7×45,7 cm, 2x30x60 cm, 2x60x60 cm, 2 cm plaka, 3x40x60 cm, 3x40x80 cm ve 3 cm plaka standart ölçülerde üretilmektedir. İsteğe bağlı özel üretimler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sarı Traverten Eskitme, bahçe döşeme, cephe kaplama, basamak, pencere sövesi, lavabo, bordur, süpürgelik, dekoratif patlatma mozaik, denizlik, küpeşte, havuz kenarı vs alanlarda kullanılmaktadır.

Benzer Delta Mermer - Doğaltaş